Flyballový turnaj Crazy Cup

24.07.2013 22:51

Na konci června se konal další flyballový turnaj, tentokrát ve středočeském Ptýrově. O zábavu opět nebyla nouze a psiska se i přes náročnou sezónu snažila, co mohla. Sestavy obou týmů byly standardní: za R.U.P. Gready, Jerry, Keč a Jája a za R.U.P.em Everest, Vasthi, Jane a Rose. R.U.P. musel bohužel doběhat exhibičně, neboť Jerry začala pokulhávat. I zbytek turnaje si ale užili, vyzkoušeli několik různých variant sestav a sázeli jedno OK za druhým.

R.U.P.em obsadil 4. místo ve čtvrté divizi s nejlepším časem 21,75s. Rose je ale každým turnajem lepší a lepší :) Její průměrný čas z Crazy Cupu je 4,50s (oproti Happy míčku zlepšení o 0,19s!) a nejrychlejším časem se dostala na 4,40s, tj. o 0,11s lepší než na Happy míčku. Takováhla zlepšení během 14 dnů jsou pro mě naprosto fascinující! Myslím, že se konečně po všech svých zdravotních problémech dostává do formy a svaly se začínají dostavovat :) Určitě k těmto skvělým výkonům přispěla i skutečnost, že Rose už poctivě baští. Nakonec jsme zakotvili u Brit Care a na posledním vážení Rose opětovně (po půl roce) přesáhla hranici 14 kg (14,15 kg).

Takže jen tak dál :) V létě nás čeká spousta zajímavých ne jen flyballových aktivit, tak věřím, že se Rose zas maličko otrká, ztiší a osvalí :)