Agility No. 5 a 6

23.05.2013 21:51

Na agility se nám dařilo jak minulý týden, tak dnes. Minule jsem s sebou vzala i kameru a všechny běhy si natočila, bohužel jsem ještě nenašla časoprostor, abych je sestříhala a mohla publikovat. Prosím tedy o trpělivost, určitě se tu v dohledné době aspoň jedno videjko objeví.

Minulý týden jsme podruhé zkoušeli slalom. Jakžtakž už jsme s Rose schopné jej překonat, ale chtělo by to intenzivnější trénink. Najít 4 vhodné tyčky a trénovat náběhy i míhání mezi tyčkami. Poprvé Rose také zkoušela houpačku. Myslela jsem si, že s ní bude mít neuvěřitelný problém, ale opak byl pravdou. Krásně přes ní přecházela a na konci se způsobně zastavila a čekala, až houpačku položíme na zem... Snad to Rose vydrží :)

Dnes jsme dělali sekvence z 3 tunelů a 4 skoček. A Rose opět překvapila. Napoprvé dala dlouhou rovinku se 3 překážkami a všechny sekvence dělala velice dobře. Dokonce jí Lucka už nastavila i plnou výšku skoček (do dneška běhala na skočkách nastavených nakřivo - 50cm na jedné a 55 cm na druhé straně), a Rose k údivu všech zúčastněných pokosila jen jednu :) Takže ode dneška už jen na správné výšce :) A na příštím tréninku se nás opět pokusím natočit, ať si tu nemusíte o našich psích kusech jen číst, ale můžete se i kochat, jak Rose parkur komentuje :)